MSI یک کارت گرافیک گودزیلا عرضه می‌کند

Monday، ۱۴ Tir ۱۴۰۰

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد MSI در همکاری با کمپانی فیلم سازی ژاپنی Toho Co خود را برای عرضه کارت‌های گرافیک GeForce انویدیا با تم فیلم خاطره انگیز گودزیلا آماده می‌کند.

برند گیمینگ MSI همواره با اژدها گره خورده است و حتی لوگوی Gaming آن یک اژدهای سرخ است. این بار این کمپانی تایوانی تصمیم گرفته سراغ یک چیز بزرگ‌تر برود و برای این کار فیلم گودزیلا متعلق به سال 1954 میلادی را انتخاب کرده است. تصاویر منتشر شده کارت گرافیک لاکچری MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM SE x GODZILLA را نشان می‌دهند که یک نسخه لوکس‌تر از مدل SUPRIM این کمپانی است.

این کارت گرافیک جدید بر پایه نسخه ضد ماینینگ پردازنده گرافیکی RTX 3070 انویدیا است و فرکانس بوست آن در حالت Extreme Performance به 1785 مگاهرتز می‌رسد. برای تغذیه این کارت به یک جفت کانکتور تغذیه 8 پینی نیاز است و توان طراحی گرمایی آن 240 وات است. به این ترتیب مشخصات کارت SE x GODZILLA مشابه مدل اخیراً معرفی شده RTX 3070 LHR SUPRIM SE است.

ویژگی اصلی و متمایز کننده مدل SUPRIM x GODZILLA طراحی ظاهری آن است. این کارت از تم مشکی-قرمز با بک پلیت ساخته شده از آلومینیوم برس خورده بهره می‌برد. احتمالاً سری SUPRIM x GODZILLA تنها به مدل RTX 3070 محدود نخواهد شد اما ممکن است مخصوص بازار ژاپن باشد.

منبع: شهر سخت افزار