کارت گرافیک RTX 3090 Ti دیوانه وار شرکت ژاپنی با 5 فن خنک کننده

Monday، ۱۲ Ordibehesht ۱۴۰۱

یک سازنده کامپیوترهای آماده و پیش ساخته ژاپنی از کارت گرافیک کاستوم جدیدی رونمایی کرده که 5 فن خنک کننده دارد. این کارت گرافیک GeForce RTX 3090 Ti G-Master Hydro نام گرفته است.

یک برند ژاپنی از کارت گرافیک کاستوم RTX 3090 Ti خود رونمایی کرده است. Sycom GeForce RTX 3090 Ti G-Master Hyrdo با تمرکز بر امر خنک کنندگی طراحی شده و از 5 فن برخوردار است. 

کارت گرافیک Sycom GeForce RTX 3090 Ti G-Master Hyrdo با سه جایگاه برای قرارگیری فن طراحی شده و همچنین یک خنک کننده AIO نیز به آن اضافه شده است. در نظر داشته باشید که این خنک کننده AIO نه از یک، بلکه از دو فن برای خنک کردن کارت گرافیک کاستوم شرکت ژاپنی استفاده می‌کند.

با داشتن 5 فن خنک کننده، احتمالاً کارت گرافیک RTX 3090 Ti با تمام قدرت و مصرف خود بتواند همواره خنک بماند.

شرکت Sycom در کنار سه فن کارت گرافیک، از کولر AIO و 240 میلی‌متری Asetek Hybrid GFX استفاده کرده که به دو فن 12 میلی‌متری Noctua NF-A12X12 ULN مجهز شده است. پس انتظار داریم که پردازنده گرافیکی و حافظه GDDR6X این کارت گرافیک بتوانند در دمای پایین کار کنند.

Sycom GeForce RTX 3090 Ti G-Master Hyrdo علی‌رغم داشتن 5 فن خنک کننده کننده، تنها 12.1 دسی بل صدا تولید می‌کند و تقریباً بی‌صداست. شرکت ژاپنی می‌گوید که با داشتن خنک کننده AIO، کارت گرافیک RTX 3090 Ti تا 15 درجه از حالت معمولی خنک‌تر خواهد ماند.

منبع: شهر سخت افزار

< پیام در واتساپ