اولین ایرباد شفاف جهان را ببینید؛ هدفون Ear 1 در آستانه معرفی

Sunday، ۲۷ Tir ۱۴۰۰

کارل پی، موسس وان پلاس، بعد از جدایی از این شرکت تصمیم گرفت تا با تاسیس کمپانی Nothing که قصد دارد بیشتر بر روی ساخت گجت‌های هوشمند تمرکز کند، فناوری را با تعریفی مینیمال و ساده به دست مشتریانش برساند. حال تصاویر جدید از اولین محصول این شرکت یعنی Nothing Ear 1 منتشر شده است.

کمپانی ناتینگ از بدو تاسیس خود ماموریت‌های به خصوصی برای خود تعریف کرده است و می‌خواهد پیشرفته‌ترین تکنولوژی را با قیمت و طراحی حداقلی به بازار روانه کند. ایرباد Ear 1 به عنوان اولین محصول این شرکت از این قاعده مستثنی نخواهد بود و قرار است با بدنه‌ای شفاف در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

اکنون به گزارش gizmochina، تصاویری از کیس این ایربادها منتشر شده است که بار دیگر با وفادار ماندن به شکل شفاف هدفون‌ها،یک تجربه بصری نو و متفاوت را به کاربران هدیه می‌دهد.

هرچند منبع این عکس‌ها می‌گوید که در سایتی متعلق به یکی از همکاران تجاری Nothing به آن‌ها دست پیدا کرده است، نمی‌توان در نگاه اول اصالت این تصاویر را تایید کرد. با این حال، این عکس‌ها با اطلاعات لو رفته قبلی و همچنین مفهومی که کارل پی چندی پیش از نحوه طراحی هدفون‌ بی‌سیم Ear 1 رسم کرد، کاملاً مطابقت دارد.

با توجه به این رندرها می‌توانیم مشاهده کنیم که ایرباد ناتینگ دارای یک طرح ساده است و در کیس شارژ آن نیز، باتری و اتصالات با لایه‌ای سفید رنگ پوشانده شده‌اند. همچنین به نظر می‌رسد که این کیس مربعی شکل و با نیمه پایینی کاملاً شفاف طراحی شده باشد. علاوه بر این بدنه ایرباد Ear 1 نیز کوتاه و شفاف است.

باید به این نکته اشاره کنیم که طبق صحبت‌های پیشین موسس Nothing، ایربادهای این شرکت قادر خواهند بود تا با تولید فرکانس‌های خنثی کننده صدای محیط، قابلیت مهمی مانند حذف نویز فعال را در اختیار کاربران خود بگذارند.

هدفون بی‌سیم Ear 1 قرار است در روز 5 مرداد ماه توسط ناتینگ معرفی شود و ابتدا در بازار کشورهای اروپایی و آسیای شرقی و با قیمت 99 دلار به فروش برسد. لازم است بدانیم که ایرپادهای پرو اپل با قابلیت‌های مشابه Ear 1 ناتینگ، 249 دلار قیمت دارند.

منبع: شهر سخت افزار